Who the hell is Oli Egler!?

Nejlepší beauty salony v Praze

Sezóna firemních večírků, rodinných oslav a vánočních party před námi, respektive – již v plném proudu!
Pro ty, kteří zvažují nějakou “novinku” na svátky – vlasový update, nail design, nebo potřebují FAKT dobrou kosmetičku – here we go!

 

 

Salon Abigail Style 

V srdci Holešovic, na Milady Horákové 55 se nachází salon Abigail Style, kde najdete ty nejlepší kadeřníky! Součástí týmu je i Adam Karanikos – dlouhodobý člen týmu Wella, a vítež soutěže AICHI, který je i mým dvorním kadeřníkem. Své vlasy bych do rukou nesvěřila nikomu jinému!
Salon nedávno slavil 7 let, a své klienty si hýčkají jako nikde jinde! Používají kvalitní barvy šetrné k vlasům, neustále školí své pracovníky ohledně nových technologií a postupů, a sama majitelka – Olga Dimitrasco je jednou z nejznámějších a nejlepších kadeřnic z Wella rodiny. Školí kadeřníky po celé republice, fotí s profesionály, vyhrává jednu soutěž za druhou, a získává věrnost klientů již po první návštěvě!

Krom skvělých koloristů a kadeřníků nabízí i manikérksé služby, líčení, brow bar a stylingové poradenství pro muže a ženy. A pokud budete potřebovat “jenom” večerní look – vlasový styling je jejich specialita! Proto do seznamu jejich klientů patří i české a zahraniční celebrity, které se do jejich rukou svěřují před večírky, fashion weeky, a svatbami.

 

 

 

 

 

 

Beauty Band Studio 

 

Skoro 10 let chodím do stejného salonu na manikúru a pedikúru. Půjdete jednou, a už nebudete chtít jinam! Vedoucí je zároveň školitelkou pro začátečníky i pokročilé v oblasti medicínské pedikúry, kterou u nás v Čechách nedělá nikdo jiný. Rychlá, a neskutečně precizní práce, kterou vidíte již na první pohled.  Ať už nosíte gelovky, nebo “jen” lak – tady umí všechno! K tomu nabízí skvělý, ručně dělaný nail-design pro jakkoliv náročné!

Nabízí i kadeřnické služby, depilace a brow bar, a pokud se objednáte hned – určitě bude ještě místo 🙂

 


 

 

 

 

NK Studio 

 

Poslední dobou mnou asi nejnavštěvovanější místo. Naprosto nejkvalitnější depilace cukrovou pastou, (nebo i elektro – pro masochisty), brow-bar v čele s opravdovou umělkyní Annou, do jejíž rukou se vždy a bez jakéhokoli váhání svěřím. Pracuje zde i naprosto úžasná kosmetička Olga, která vám pomůže nejen jednorázově pleť dát do pořádku, ale i poradí, jak jí dlouhodobě udržet v dokonalém stavu díky správnému jídelníčku (bez zbytečně drastických diet a nepotřebných doplňků stravy). Používá izraelskou kosmetickou značku GiGi, která ve srovnání s Sephorou není o moc dražší, a rozhodně funguje tak, jak jak má 🙂

Společně s tím jsem nyní propadla i trendu umělých řas, a poslala na testovačku několik svých kamarádek, které mi potvrdily, že tak přirozené a krásné řasy ještě nikdy neviděly – ptejte se po Alexandře!

Majitelku Karinu snad ani není potřeba představovat – je to známá make-up artistka, která spolupracuje i s Vandou Jandou, a její večerní “glam” líčení je vyhlášeným receptem na sebejistotu!

 

 

 

 

 

 

share

Napsat komentář

Login with

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *