Who the hell is Oli Egler!?

Okřídlené moře od Antipearle

Značka Antipearle pro mě byla “objevem roku”. Několikrát jsem tohoto šperkařského fantoma viděla na Adéle Mazánkové nebo Karolíně Wernerové, avšak teprve letos jsem měla možnost vidět pohromadě jak kolekce, tak butik, a i samotnou tvůrkyni těchto unikátních doplňků.

 

Foto: Antipearle

 

Prezentace nové kolekce proběhla v jejich novém ateliéru na Andělu – hned za rohem od legendárního Café SAVOY, na břehu Vltavy. Zde, co nejblíže svému přírodnímu živlu, krásná a talentovaná Markéta Dlouhá Márová tvoří své klenoty.

 

Foto: Antipearle

 

Samotná kolekce Ailes de Mer (Křídla moře) vznikla na Azorských ostrovech – kde síla Atlantiku nezná hranic, a inspirace přichází s každým nádechem. Tam, kde se vlny rozbíjí o skalní útesy, a rodí se nová energie, našla designerku její nová múza.
Zlatí a stříbrní okřídlení korýši percabes, ozdobené perlami i diamanty, byly hlavním elementem celé kolekce – náušnice, náhrdelníky, prsteny a náramky – vše ve stříbře, bílém a žlutém čtrnáctikarátovém zlatě, i pozlacené variantě.

 

Foto: Antipearle

Foto: Antipearle

Foto: Antipearle

 

Minimalistický design, obohacenými výraznými elementy, vyprávějící příběh moře – jeho nezkrotné síly a nesrovnatelné krásy… Dvou elementů, které v sobě snoubí každá žena, nosící šperky ANTIPEARLE.

 

share

Napsat komentář

Login with

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *