Who the hell is Oli Egler!?

Adam Kost prezentoval českou módu v Madridu

Adam Kost byl hostem na Španělském týdnu módy. Do Prahy zamíří na "exchange" Outsiders Division!

Kolekce mladého návrháře s podnázvem ” YOU WARE ONCE, AS WE ARE NOW”  představená českému publiku v březnu na Mercedes-Benz Prague Fashion Week, sklidila v Madridu minulou sobotu velký úspěch, a to naprosto zaslouženě. Student Ateliéru oděvu a obuvi UMPRUM nejen dokázal svou   krejčovskou zdatnost, ale zaujal (alespoň mě) celým konceptem své kolekce – propojení klasiky a mládí, individuality a bratrské “jednoty bez tváře” zároveň… Viz mé shrnutí III. dne přehlídek MBPFW: https://bit.ly/2ly0aQe

 

Adam Kost. Foto – archiv MBPFW

 

Adam Kost byl pro Madridskou show vybrán v rámci výměnného programu pod záštitou Mercedes-Benz, a přehlídka byla uskutečněna díky finanční podpoře Českého centra Madrid.
My se zase můžeme v září těšit na španělskou Outsiders Division návrháře Davida Méndeze Alonso – mladá, rebelská značka kombinující punk, hip-hop a formální oděv, aniž by ztrácela svou DNA… prý.

Krom Outsiders Division nás poctí svou návštěvou i japonská Bunka Fashion Graduate University, která mi vloni na MBPFW doslova vyrazila dech!

 

 

Outsiders Division; Foto – archiv MBPFW

 

Nevim jak vy, ale já se teším velice 🙂

 

 

 

 

 

share

Napsat komentář

Login with

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *