Who the hell is Oli Egler!?

Fashion Stars Night

V krátkosti o akci:

13.ročník pořádaný Janinou Šlemínovou a partnery – a asi zatím to nejlepší místo (o tom, jak jsem se tam skoro plazila, abych nepoškodila podpatky, raději pomlčím), ale Kostel Sv.Anny byl opravdu výjimečný a maximálně efektivní pro takový druh akce! Loved it!

Krom cateringu od Zátiší group (kde asi není co dodat, protože je vždy bezkonkurenční), mého oblíbeného šampaňského Veuve Cliquot jsem se tam však šla podívat na přehlídky!

 

Mirka Talavašková :

držitelka ocenění Top Stylish Designer, která už v březnu bude svými designy dobývat Dubaj. Klasická elegance a český chic.

Jana Kuzmová:

Zakladatelka značky KUZMI – “přirozený ženský půvab a grácie” – to je motto její společnosti:

 

 

 

P.Š OBJECTS

THIS IS THE SHIT!!!! Dámy a pánové, jsem zamilovaná! Niche kabelky od Petry Šafářové byly hřebem večera!!!! Doplňek sám o sobě moc dobře zpracovaný, s nádechem retra, působícího jako “vintage” položka šatníku budoucnosti. Pokud mě znáte, víte, že si potrpím na prezentaci – jako někdo, kdo vyrostl v 90tých letech, a viděl v podstatě veškeré “the best of” v přímém přenosu – vím, jaké jsou možnosti a jak je jednoduché zaujmout něčím “jiným”. P.Š předvedla krásné, urostlé muže skoro v rouše Adamově, aby veškerá pozornost publika padla na kabelky.. Pohrávám si s myšlenkou, zda to nebylo trochu kontraproduktivní … Mnohdy  z takových fešáků nespustíte pohled ani “pro kabelku” .. zřídka, ale stává se!

 

 

 

 

 

 

 

Anna Mimieux:

Pokud máte rádi rap, je tohle vaše krevní skupina… Sportovní kostýmy a sexistický obraz ženy jako “dračice”. Kombinace toho nejlepšího z Moschina (staré, i aktuální kolekce), znatelné prvky OFF-White i Prady.

 

 

Místo bylo fantastické, přehlídky zajímavé, o zábavu a dobré jídlo bylo postaráno – co víc si přát!!!!

 

 

 

share

Napsat komentář

Login with

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *