Who the hell is Oli Egler!?

Okamžitě to sundejte aneb TRENDY, které musí zůstat v roce 2017

Dříve platilo, že na "celou sezónu" je pár trendů - konkrétní kabelka, barva, střih šatů atd.. Nyní už ani samotní návrháři nevědí, kde jeden trend končí a začíná druhý. Jejich životnost se snad každým rokem zkracuje ... a v některých případech si říkám "díky bohu"!

Za posledních 10 let se nám vystřídalo MNOHO zvláštních trendů (některé bohužel přetrvávají v určitých částí sociálních sítí a menších “módních vesničkách” doteď), jako třeba “kovové zoubky” nebo “zadní větrání”, taktéž známé jako “rozkrok u kolen”, které nosili v 90. všichni “cool kluci”.. ANO!!!! V 90.!! Což je přes 20 let zpět. Prosím… Lidi… Přestaňte!

Letos se zbavíme dalších pár věcí, které “tíží” náš šatník i oči našeho okolí:

 

DĚRAVÉ DŽÍNY

Pokud se tomu ještě dá říkat džíny, jelikož obsahují víc “prázdnoty” než skutečného materiálu. Já stále nemůžu překousnout fakt, že tohle bylo opravdu IN – “díry od Cavalliho”… Každopádně je to za námi.. Z praktičtějších důvodů je tuhle sezónu vystřídejte za kožené nebo vinylové kalhoty, které budou i z důvodu trochu chladnějšího počasí, praktičtější!

 

RŮŽOVÁ

 Millennial pink je KONEČNĚ out.
Místo něj usedá na trůn ULTRA VIOLET (což je mimochodem i název toho příšerného filmu s Milou Jovovich z roku 2006) a Purple Rain (pokud neznáte – shame on you!!!)
Dívčí růžová, do které se některé zahalovaly od hlavy až k patě nás konečně opouští, takže si prosím přestaňte barvit vlasy do barvy žvýkačky (pokud to děláte jenom z toho důvodu, že je to moderní…TAK UŽ NENÍ!!!!!)

 


SPORTOVNÍ KOSTÝMY

Teplákovým soupravám na fashion weeku odzvonilo, a je nejvyšší čas je vrátit zpět do té dolní poličky naší “jdu jen do večerky pro rohlíky” garderoby.

Neznamená to, že se už nebudou nosit NIKDY. Rappeři je jen tak nepřestanou nosit, stejně tak jako popové hvězdy, ke kterým prostě “sporty chick” patří…  ale pro nás – smrtelníky fashionisty to už nebude “kůl”.

 

BOMBERY

Na tuhle sezónu je budeme muset vypustit – vloni udělali velký boom v nových, updatovaných provedeních a je čas si od nich trochu odpočinout…

Místo toho se raději letos zabalte do elegantního trenče všech barev i materiálů …

 

“KYBLÍČEK” 

Jeden z mých oblíbených trendů loňského roku vyhodily z desítky populárních doplňků …

Kyblíčková kabelka zřejmě neměla velkého trvání ve světě módy, a budeme jí muset zahodit do obrovské hromady “zastaralých” trendů pod názvem “vyhozené prachy”.

 

CHOCER

Chvála bohu! Musí to pryč! TI, kteří nevyrůstali v 90.letech, a neměli ty autentické – z “Bravíčka”, a neschovávaly si je 20 let, nikdy nepochopí, co to pro “staříky” jako my, znamená! Takže SUNDAT!!!!

 

RYBÁŘSKÉ ČAPKY

Rihana si na sebe jednou něco vezme, a už je to “zpět v módě”.. úplně upřímně – nikdo v tom vypadá tak fantasticky, jako třeba Shean Connery alias Henry Jones (otec Indiana Jones, pro ty, kteří nevědí, co to je klasika), nebo sex symbol 80., 90., a vždycky-cátých let – Johny Depp! Jedna z klíčových položek pop-scény 90. let – ale i s tou se letos musíme rozloučit. Ještě však z šatníku nevyřazujte Beatnik style barety!

Kiss Kiss Bang Bang

OE

 

 

 

 

share
 • Simona
  Author: Simona Added 15 Leden, 2018 в 16:06

  Kéž by se k odchodu tepláků tak chtěla připojit i ta tragická písnička od Nightwork, je to mnohem větší zlo. Naopak s bombrem se asi ještě rozloučit nedokážu – to je určitě jen nějaký nedorozumění 😀

  Odpovědět
  • Oli Egler
   Author: Oli Egler Added 15 Leden, 2018 в 19:03

   Neee! 😀 Tepláky klukům z Nightwork odpouštím – je chytlavá, a už jí nepouštějí každých 5 minut, tak je to i vtipný 😀
   Bombry jsou spíš “doporučení”, jako vše ostatní. Jde o to, že minulou sezónu je dělali skoro všichni ve všech možných provedeních – sportovní/casual velvet/kožený letecký/i typický punkově-ska-oiařský 🙂 a už je toho “moc” – návrháři chtějí propagovat trench i pro “mladší” ročníky, dodat trochu elegance do každodennosti, a hlavně “prodat” víc položek 😀
   Na druhou stranu trench by měla mít každá ve skříni! 😉

   Odpovědět

Napsat komentář

Login with

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *