Who the hell is Oli Egler!?
  #BTW  

Další pseudo skandál v módě

Občas mám pocit, že se pozastavujeme nad něčím, co za to zas tak úplně nestojí, a ignorujeme to, na co bychom měli spíš říkat "WTF is this!?"

 Celý svět zase řeší příšerné pseudo faux pas.: H&M mikinu s nápisem “Coolest monkey in the jungle”předváděl mladý Liam Mango, a pozor – je to černoch!

 

Co vidí normální člověk? : “Malá kluk v zelené mikině s vtipným nápisem “

Co vidí zastánci nové “woke” kultury hledající problém naprosto ve všem: “Černoch má na sobě mikinu, která v podstatě říká, že je opice = rasizmus”!

 

 

Matka pětiletého chlapce, Terry, se několikrát veřejně zastala značky – jak na sociálních médiích tak i v televizi, a zdůraznila, že lidé zbytečně hledají problémy tam, kde nejsou: „stop crying Wolf here all the time, unnecessary issue here… Get over it” napsala. Pro mnohé lidi to však byl důkaz stále přetrvávajícího rasizmu, a odmítali vidět pouze chlapce v zelené mikině s vtipným sloganem.

Asi to nemůžeme srovnávat s židovskou hvězdou na dětských topech, což byl trochu horší problém vzhledem k dosti explicitní podobě, ale i tak se společnost musela omluvit a mikiny stáhnout z prodeje.

 

BTW, když už řešíme kulturní apropriaci:

 

 

Send noods nebo send nudes?

share

Napsat komentář

Login with

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *