Who the hell is Oli Egler!?

Jaro Léto 2017

Co nosit když KONEČNĚ nastane tak dlouho očekávané léto? Informačních kanálů na toto téma je sice dost, ale přecijen se také podělím o pár rad, co na sebe, abyste nemuseli měnit celý šatník. 
Různorodost stylů a oděvů na každý den týdne a jestli vám to nestačí, vemte si po vzoru návrhářky Phoebe Philo (Celine) každou botu jiné barvy!

1) Jako (střízlivá) DUHA!
Rozjasněte ulice města! Od slunečné žluté, přes zelenou pana Kermita k růžové, která je tentokrát zastoupená především v odstánu fuxie. Duhou inspirované barvy nám radí i to, jakým způsobem je kombinovat – čím blíž k sobě, tím lépe – růžovou a fialovou, modrou nebo zelenou (nebo nejlépe všechno dohromady), pudrově růžovou se sytě rudou, ať už v odstínu rajčatové nebo Scarlet (kterou nám doporučují i k oranžové a všemi odstíny modré), žlutou s khaki (která je opět na molech…jako každý rok)

2) Vyprázdněte rodičům šatník!
Super, takže to, co bylo ještě donedávna považováno na nejvyšší nevkus na ulicích světových metropolí je zpět! Sportovní kostýmy se „třemi proužky”, jasně růžová barva (nejlépe na oblečení i všude na obličeji), a lurex z asijských tržnic! Ňami! Ba ne.. Designeři se fakt snažili vybrat to „nej” z 80.let: střihy zvýrazňující úzký pas v kombinaci s širokými rameny, gigantické naušnice a klipsny i špendlíky, o jejichž hlavní roli se postaral Anthony Vaccarello (YSL). Nic nekupujte! Stačí vám máminy džíny (moms cut), tričko s oblíbenou kapenou (prosím, ne Těžkej pokondr!), „taťkovo sako”, basebalku a je to!

3) Floral print

„Groundbraking” jak prohlásila Miranda Priestly v podání Meryl Streep ve filmu ďábel nosí Pradu!
Yop, jako KAŽDOU sezonu jsou květiny opět v kurzu. Letos však s výjimkou toho, že se jimi můžete zabalit od hlavy až k patě, jako modelky Balenciagy! Jakékoliv letní šaty jsou s květinovým printem, k tomu si vemte kabelku s květinovým printem, do ruky tulipán a jedem!

4) „Ladičku” nechte doma!

Můj naprostý favorit! Vykašlete se na všední pravidla vrstvení a kombinování printů a materiálů, barev a fucked up střihů – podstatou totiž není to, aby k sobě ladili! Nebojte se fialové košile v kombinaci s koženými kalhotami – neutralizujte je leopardím printem! Noste vše s hlavou nahoře a budete královou!

 

5) Post minimalismus
kombinace mnoha jednoduchých položek zbaví již onen přežitý minimalismus své nudnosti a vytvoří dosti složitě vypadající ansámbl, nebo můžete jednoduše dlouhou sukni vytáhnout a sepnout jí širokým páskem do „hight waist” pozice a tím jí osvěžit do nové sezóny! Daaamn Simple!

 

6) Zebra z Wall Street
Tzv. Seaside pruhy, které si pamatujeme hlavně z retro plavek 20.let 20.století, nebo pruhy „bankéřů” z Wall Street, tentokrát jsou ale použity naprosto ve všem – kostýmech, šatech, kalhotách – hrají hlavní roli, a to v jakékoliv podobě – vodorovné, svislé, široké, úzké, ale HLAVNĚ ať jsou vidět.

7) Košile alá šaty
Po shlédnutí sto osmnácté romantické komedie mám neustálé nutkání vstát ráno po vášnivé noci, vzít si na sebe košili ještě spícího partnera a s šálkem horké kávy sednout na parapet. Letos muži asi příjdou o dost košil tímhle stylem! Havně si vybrat správnou velikost muže, jinak byste mohlá ráno odejít s crop topem místo šatů.

8) Ohrnujeme!
Ohrnujeme všechno – sukne v pase, košile na jedno rameno i kalhoty v pase – pokud jste vysoká a máte velikost 34 nebo 36, tak to je něco pro vás!

9) Skautské šerpy
Trocha osvěžení v podání šerpy skauta se dá použít nejen v denním nošení, ale také můžete přehodit barevný šál přes černý smoking na večerní akci pokud jste rebelka.

10) Župany
Když už můžeme chodit z poslete rovou do města, tak můžeme i z bazénu rovou na nákupy! Dlouhé „róby” s páskem či bez z lehkého materiálu, barevného nebo květinového potisku si můžete vzít takřka přes cokoliv a vypadat skvěle!
(Neberte to prosím doslovně a nechoďte na ulici v bambusovém županu z hotelového pokoje. I když jste ho čorli z Mandarin Oriental!)

share
  • Author: „Pruhovaný“ Fashion Week v Berlíně http://oliegler.cz/2017/08/23/pruhovany-fashion-week-v-berline/ Added 23 Srpen, 2017 в 13:15

    […] přehlídka na Jaro 2018 byla doslova zaplavena pruhy, které letošní léto prohlásilo svým hlavním trendem, a to ve všech podobách, jak „business“ proužek z Wall Street, nebo i […]

    Odpovědět

Napsat komentář

Login with

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *