Who the hell is Oli Egler!?

AIM by Michaela Hriňová SS2020

Who are these people…?

Ve své letní kolekci Michaela Hriňová kralovala temné pop-kultuře.

Atmosféra temného, deštivého léta, byla skvěle přenesena jak do oblečení, tak i do konceptu kolekce, okořeněného otázkou věčného života a neuhasínající lásky.
Největší inspirací byly filmy Only Lovers Left Alive a The Crow, které se do historie kinematografie zapsaly jako kultovní díla 20. a 21. století.

Krom sportovního street wear – béžových, rudých a černých kostýmů, vest, zavinovacích sukní a asymetrických mini šatů na půl těla, kterým letos dodala lesklý povrch, přidala návrhářka i trička s nášivkami AIM, zelené, vestové šaty a mikiny se slogany “It can’t rain all the time”, i full-on logománii, zastoupenou na dlouhých, bílých šatech a rukavičkách alá punk white tie. Novinkou byly i vysoce posazené sukně, ve stylu No.13 od Alexandra McQueena.
Sportovní bundy s “mokrým” povrchem a nápisem “I’m not running” a překrásnými detaily ve stylu kapek deště vyvolávaly dojem, že se zastavil čas, a jedinou přítomností je odteď “věčnost”…

Právě ona oddanost “new vamp” looků, byla naprostou trefou do černého – a to nejen v oblečení, ale i prezentaci.
Olo Křížová a Štěpán Molitor jako Eve (Tilda Swinton) a Adam (Tom Hiddleston) v černých, identických kombinézách, jako stvořených pro nerozdělitelný pár temných duší. Extra dlouhé, černé a béžové oversize kabáty a vesty pro Mr. and Mrs. Vampire s nápisem LOVERS, patch kapsami a velkými límci.

Stand-out kusy byly jak dlouhé, asymetrické šaty z červeného latexu, tak i naprosto dech-beroucí šaty a vesta s obrovským množstvím perel a kovových detailů.

Neskutečnou energii kolekce podtrhla hudba z filmu “Queen of the Damned”, při které doslova tuhla krev žilách… (čehož si jistě nadpozemsky krásní a mrtvolně bledí modelové všimli) …

 

archiv MBPWF

 

 

archiv MBPWF

 

archiv MBPFW

 

 

archiv MBPWF

share

Napsat komentář

Login with

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *