Who the hell is Oli Egler!?

Vnučka Sonii Rykiel zakládá vlastní značku

Lola Rykiel přichází do světa módy s vlastní značkou sportovního oblečení. Jako velká milovnice pilates a gyrotonicu přiznala, že najít adekvátní sportovní oblečení je pro ni někdy nelehký úkol, a proto se tuto mezeru na trhu rozhodla zaplnit. Dle jejího názoru může nabídnout hezčí a zajímavější oblečení pro tréning a tanec. Značku pojmenovala Pompom – její babička totiž měla velkou oblibu v pomponech, kterými ráda dekorovala oblečení. Na první pohled má kolekce s odkazem její babičky jen pramálo společného, avšak dle Loly se jedná o stejné látky (z francouzské továrny), které Sonia Rykiel používala ve svých kolekcích.

 

Foto: BOF

 

V roce 2012 odkoupila Hongkongská First Heritage Brands 80% značky Sonia Rykiel od její rodiny. Tři roky po smrti původní majitelky (2016) se nyní společnost nachází ve velké finanční tísni. Prodeje rapidně klesly, butiky byly uzavřeny, a společnost se ocitla v podstatě na pokraji bankrotu.
Jediná naděje na zotavení jména Rykiel je nyní v rukou třiatřicetileté podnikatelky.

První kolekce bude v prodeji již od listopadu letošního roku. Dle publikovaných fofografií půjde o sametové sportovní kostýmy s třásněmi, prodloužené šortky a přiléhavé topy s výstřihem na zádech.
Ceny svrchního oděvu se budou pohybovat kolem €110 –  €350.

 

Foto: Vogue.com

 

 

Foto: Vogue.com

 

 

Foto: Vogue.com

 

 

share

Napsat komentář

Login with

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *