Who the hell is Oli Egler!?

H&M & MOSCHINO – it’s on!!!!

Další velká novinka pro milovníky limitovaných kolekcí!

Jeremy Scott a Gigi Hadid hodili “informační bombu” během festivalu Coachella. Kreativní ředitel Moschino se vyžívá ve “velkých představeních”, a to jak na přehlídkách, tak i mimo molo.

Jeremy tak učinil přes “videocall” během festivalu – nazval ji “MOSCHINO [TV] H&M”. Jako malou upoutávku z kolekce, která bude v prodeji od 8. listopadu letošního roku, předvedl černou mikinu s printy zlatých řetězů, a Gigi (která celou novinu “ohlásila” ) si oblékla hedvábnou větrovku s CD’čkama, která se nesla v duchu jeho předchozí kolekce s kosmetickou značkou MAC, která odstartovala prodej před dvěma měsíci.

 

 

Kolekce předvede vše, co se od “Grand Moschino” očekává – Barbie a Kena, Betty Boops a Můj Malý Pony (dětský, kreslený seriál.. ano, i tam jsme se teď s módou dostali)… Scott chce přidat i “nejmenší biker tašku”, kterou chtěl původně zahrnout do své Ready-To-Wear kolekce. Colab, který bude obsahovat jak mužskou, tak ženskou kolekci bude plný zajímavých retro kusů, jako stříbrné šaty – alá parka, a “zrecyklovaný” denim přepracovaný do “něčeho nového”, “dekunstruované crop péřovky” a také pár malých překvapení, které si zatím kreativní ředitel nechal pro sebe. Všechny kusy se budou prodávat od 25$ do 300$ (500 – 6.000Kč).

 

via W magazine

 

Scott se touto spoluprací snaží oslovit i mladé, široké publikum, které si nemá možnost koupit kusy v oficiálních buticích a dát “plnou cenu” za ikonické kusy z přehlídkových mol.

 

H&M má za sebou již spoustu velmi povedených limitovaných kolaborací. Od roku 2004 spolupracuje s velkými designery jednou/dvakrát do roka. K nejpovedenějším a nejrychleji vyprodaným patří kolekce ve spolupráci s Comme de Garcons (2008), Lanvin (2010), Versace (2011, 2012), Alexander Wang (2014), Karel Lagerfeld (2004) a Balmain (2015).

 

Kolekce H&M a Comme de Garcons – via VOGUE.com

 

 

Kolekce H&M a Lanvin – via VOGUE.com

 

Kolekce H&M a Versace – via VOGUE.com

 

 

Kolekce H&M a Alexander Wang – via VOGUE.com

 

 

Kolekce H&M a Karl Lagerfeld – via VOGUE.com

 

 

Kolekce H&M a Balmain – via VOGUE.com

 

 

 

Která byla vaše nejoblíbenější?

 

 

Kiss Kiss Bang Bang

OE

 

share
  • Simona
    Author: Simona Added 17 Duben, 2018 в 09:59

    Na kousky z Versace & HM 2011 myslím dodnes, jako vážně, ty koktejlky s cvočkama a bundičky…ten rok jsem si dala vážně záležet, abych to stihla, nicméně v mojí velikosti to bohužel nevypadalo tak působivě, jak bych doufala 😀 takže jsem nakonec odolala. Druhý místo u mě Balmain, sice úplně mimo můj styl, ale i tak nádhera <3

    Odpovědět

Napsat komentář

Login with

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *