Who the hell is Oli Egler!?

Plus size bohyně, které musíte sledovat na instagramu!

Další selekce fashionistek, které znají módu jako "svoje boty". Fotografky, designerky, blogerky a modelky, které si zamilujete pro jejich jedinečný styl!

Kdo řekl, že fashion industrie je jen pro hubená tintítka? Už pár sezón se po molech prochází “plus size” modelky a dokazují nám, že i “velké holky” můžou být šmrnc!

Poslední dobou se na mnoha webech objevují články o tom, že nejvýznamnější “street fashion” blogy publikují jen fotografie hubených a “modelkoidních”  žen, a plnoštíhlé influencerky se mezi nimi mihnou jen sporadicky, ne-li vůbec! Bourejme proto hranice těchto stereotypů společně! Já píšu – vy sledujte a podporujte! 🙂

Krásných, stylových a i fotogenických dam mám kolem sebe spoustu, a většina z nich jsou velikostí 40 + ! Myslím si, že se nemají proč schovávat – to, že nemáte figuru jako Karolína Kurkova není důvod k tomu, abyste navždy chodila jen v černých džínách a teniskách- načerpejte inspiraci od instagramových královen, a vzhůru do ulic!

 

 

Lydia Hudgens

 

 

 

Nejen módní ikona a vlogerka, ale primárně talentovaná street fotografka z New Yorku, která se na rozdíl od jiných nebojí fotit plus size milovnice módy.

 

 

 

 

Alex Michael May

Vlogerka, stylistka a prostě krásná ženská! Chic, glam a pozitivita jsou její nejsilnější zbraně! https://www.youtube.com/alexmichaelmay

 

 

 

Nicolette Mason

 

O Nicolette jsem se zmiňovala již ve svém prvním výběru “toho nej z instagramu” – KOHO SLEDOVAT LETOS NA INSTAGRAMU 

Co jste o ní však nevěděli je to, že je mimo “hezkých fotek na sociálních sítích” je i zakladatelkou společnosti PREMME, která se specializuje na plus size módu. Je tak známá, že se dostala i do “desítky nejvlivnějších blogerek” a módních influencerek podle FORBES!

 

 

 

 

Briana Hernandez

 

Briana je pyšná máma a stylistka, která se snaží o to, aby se maminky po 30 nevzdávali svého stylu, i když ztratí své původní křivky. Vybírá outfity, radí a inspiruje ostatní! Jen tak dál!

 

 

 

 

Electriclovers

 

Qew, která se prezentuje jako “hodná, ale trochu crazy holčina, co ráda velké naušnice a extravagantní módu” – moje favoritka ze Sydney.

 

 

 

Kellie Brown

 

Tahle influencerka z New Yorku se nebojí ničeho! Extravagantní a mladistvé outfity střídají čirou eleganci a šmrnc! Svými naoko jednoduchými, avšak velmi nápaditými outfity dokazuje, že “krása” není o váze ani velikosti.

 

 

 

 

Rochelle Johnson

 

Pokud hledáte trochu “klidnější”, minimalistický styl, který vám bude inspirací do “pracovního prostředí”, tak je Rochelle vaše holka! Blogerka, zakladatelka iambeautycurve a “fashion máma”… Její outfity jsou velmi “business friendly” na rozdíl od mnohých výše zmíněných, velmi chic, plné elegance a “glamouru”…

Až příště nebudete vědět, co na sebe, místo věty “seru na to, vezmu si džíny a tenisky” (kterou byste měli ze své hlavy jednou provždy vyřadit, protože na to je život sakra krátký!!!), se podívejte na profily těchto překrásných, inspirativních žen, a dejte volnost své fantazii 🙂

Kiss Kiss
Bang Bang

share

Napsat komentář

Login with

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *